O nás AQUASCAPE

Přehodnoťte s námi
svou dosavadní představu
o akváriích. Poznejte AQUASCAPE.

Co je AQUASCAPE?

Moderní akvaristika se inspiruje samotnou přírodou. AQUASCAPE znamená v překladu vodní krajina a přímo souvisí s touhou přenést dokonalost přírodního ekosystému do malého měřítka akvarijní nádrže. 

Léta praxe s údržbou sladkovodních i mořských akvárií nám dala dobrý základ k tomu, abychom i vám pomohli k akváriím, která budou funkční, reprezentativní a budou vám přinášet radost i klid při jejich pozorování.

100+ projektů

Od malých akvárií v domácnostech po několika metrová akvária ve firmách a restauracích.

13 let zkušeností

Máme praxi s akvárii japonského typu, mořskými akvárii i paludárii. Nejnáročnnějšími požadavky jsou nám výzvou.

Úspěchy v soutěžích

Naše akvária jsou oceňována ve světových soutěžích na nejvyšších příčkách.

Poznejte náš tým

AQUASCAPE Adam Votava

Adam Votava
Zakladatel firmy, realizace, servis

Jméno Adama Votavy stojí za celým projektem. Své zkušenosti z účasti na různých soutěžích (IAPLC 2015 24. místo na světě s akváriem „Gourami"), stovek realizovaných nádrží a layoutů, workshopů a provozu vlastního obchodu se specializací na přírodní a rostlinná akvária, přenáší do každé realizované nádrže.

Honza
Servis a realizace

Tomáš
Servis a realizace

Rafael Smet
Prodej

Lukáš Chochola
Specialista na paludária

Hodnoty, na které klademe důraz

Kvalita a funkčnost

Jsme oficiální prodejce nejkvalitnějších značek, jako jsou ADA Nature Aquarium, DOOA, Twintar, Giesmann, Tropica, a dalších…

Estetika

Akvárium bude středobodem vašeho prostoru. Vytvoříme celkový koncept: layout akvária, skříně, osvětlení. Vše tak, aby zapadlo dokonale do daného prostoru.

Dobrý vztah s klienty

Přátelský vztah a spokojenost je naším cílem. Chceme především, aby vás pohled na akvárium těšil a přinášel vám pohodu. O vše ostatní se postaráme my.

Wellfare

Dbáme na nejlepší kondici obyvatel akvária. Učíme se od přírody, která nám dává návod na správnou kombinaci druhů ryb v ideálnním prostředí.

Zaujali jsme vás?